Ubytovanie v súkromí No 33


pohľad na ubytovacie zariadenieUbytovanie Veterná Poruba je správnym rozhodnutím pre Vašu dovolenku!

Kuchynka + spoločenská miestnosť + kúpeľňa na každom podlaží.

Kapacita lôžok na spanie:apartmánprízemie 3 + 2
apartmánpodkrovie 3 + 2

Z predsiene sa vstupuje aj do priestoru na uschovávanie napr. lyžiarskej výstroje.


predsieň

schody do podkrovia

Apartmán na prízemí:Prízemie má bezbariérový prístup. Z predsiene na prízemí sa vstupuje do spoločenskej miestnosti, v ktorej je kuchynský kút. Nachádzajú sa tu dve lôžka na spanie. Moderne vybavený kuchynský kút je zariadený na samostatnú prípravu jedla: elektrický sporák s rúrou, chladnička, varná kanvica, mikrovlnka, samostatne stojací drez s teplou vodou. Obytná miestnosť je zariadená skriňou, kuchynským stolom, TV prijímačom a rádiom CD. Z tejto miestnosti sa priamo vchádza do kúpelne so sociálnym zariadením.

Zo spoločenskej miestnosti sa priamo vchádza do samostatnej izby s tromi lôžkami a skriňami. Táto izba je taktiež spojená so spoločným sociálnym zariadením. WC a kúpeľňa s vaňou a sušiakom na bielizeň. Tieto priestory sú prispôsobené pre hostí na invalidných vozíkoch.

 
 
 
 
 
 

 

Apartmán v podkroví:

Z predsiene hore po schodoch sa vstupuje priamo do podkrovia spoločenskej miestnosti, v ktorej je kuchynský kút.
Nachádzajú sa tu dve lôžka na spanie. Moderne vybavený kuchynský kút je zariadený na samostatnú prípravu jedla: elektrický sporák s rúrou, chladnička, varná kanvica, mikrovlnka, drez s teplou vodou. Obytná miestnosť je zariadená skriňou, kuchynským stolom, TV prijímačom a rádiom CD. Z tejto miestnosti sa priamo vchádza do kúpelne so sociálnym zariadením.

Zo spoločenskej miestnosti sa priamo vchádza do samostatnej izby s dvomi lôžkami a skriňami. Táto izba je taktiež spojená so spoločným sociálnym zariadením. WC a kúpeľňa so sprchovacím kútom a sušiakom na bielizeň.