Ubytovanie v súkromí No 33


pohľad na ubytovací objekt v zimeVitajte na webovej stránke Ubytovanie No 33, ktoré je situované v malebnej liptovskej obci Veterná Poruba. Ak uprednostňujete ubytovanie v súkromí a plánujete ubytovanie na Liptove, budeme veľmi radi, ak si na tohtoročnú dovolenku zvolíte práve naše apartmány. Aby ste si boli istí našou výhodnou ponukou ubytovania, môžete sa obrátiť na nášho dlhoročného partnera www.MegaUbytovanie.sk. Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť a budete sa v Ubytovaní No 33 cítiť ako doma.

Ubytovací objekt sa nachádza na konci tichej ulice v obci Veterná Poruba č. 33 s krásnym výhľadom na juhovýchodnú stranu Liptova. Priestory ubytovania a okolie sú svojou polohou a rozlohou vhodné aj pre rodiny s malými deťmi a aj ich zvieracích miláčikov.
Možnosť parkovania pred rodinným domom.
Priestory ubytovania sa nachádzajú v samostatnom objekte vedľa rodinného domu v dvoch podlažiach bez možnosti penzie a polopenzie.
Ubytovanie na Liptove
ponúka ideálne možnosti na strávenie letnej aj zimnej dovolenky.

Ubytovanie Veterná Poruba je správnym rozhodnutím pre Vašu dovolenku!

Kuchynka + spoločenská miestnosť + kúpeľňa na každom podlaží.

Kapacita lôžok na spanie:prízemie2 + 2
podkrovie2 + 2

Z predsiene sa vstupuje aj do priestoru na uschovávanie napr. lyžiarskej výstroje.


predsieň

schody do podkrovia

Prízemie:

Prízemie má bezbariérový prístup. Z predsiene na prízemí sa vstupuje do spoločenskej miestnosti, v ktorej je kuchynský kút. Nachádzajú sa tu dve lôžka na spanie. Moderne vybavený kuchynský kút je zariadený na samostatnú prípravu jedla: elektrický sporák s rúrou, chladnička, varná kanvica, mikrovlnka, samostatne stojací drez s teplou vodou. Obytná miestnosť je zariadená skriňou, kuchynským stolom, TV prijímačom a rádiom CD. Z tejto miestnosti sa priamo vchádza do kúpelne so sociálnym zariadením.

Zo spoločenskej miestnosti sa priamo vchádza do samostatnej izby s dvomi lôžkami a skriňami. Táto izba je taktiež spojená so spoločným sociálnym zariadením. WC a kúpeľňa s vaňou, sprchou a sušiakom na bielizeň. Tieto priestory sú prispôsobené pre hostí na invalidných vozíkoch.


spoločenská miestnosť

spoločenská miestnosť - lôžka na spanie

obytná miestnosť

spoločenská miestnosť - televízor a skrinky

kuchynský kút

WC a kúpeľňa

WC a kúpeľňa

Podkrovie:

Z predsiene hore po schodoch sa vstupuje priamo do podkrovia spoločenskej miestnosti, v ktorej je kuchynský kút. Nachádzajú sa tu dve lôžka na spanie. Moderne vybavený kuchynský kút je zariadený na samostatnú prípravu jedla: elektrický sporák s rúrou, chladnička, varná kanvica, mikrovlnka, drez s teplou vodou. Obytná miestnosť je zariadená skriňou, kuchynským stolom, TV prijímačom a rádiom CD. Z tejto miestnosti sa priamo vchádza do kúpelne so sociálnym zariadením.

Zo spoločenskej miestnosti sa priamo vchádza do samostatnej izby s dvomi lôžkami a skriňami. Táto izba je taktiež spojená so spoločným sociálnym zariadením.

WC a kúpeľňa so sprchovacím kútom a sušiakom na bielizeň.


samostatná izba s dvomi lôžkami

... a skriňami

spoločenská miestnosť

spoločenská miestnosť - lôžka na spanie

vstup do spoločenskej miestnosti

kuchynský kút

kuchynský kút

WC a kúpeľňa

WC a kúpeľňa